Вело захист RaceFace

Налокотники Race Face AMBUSH stealth
Налокотники Race Face AMBUSH stealth BA401044, BA401043, BA401042 Велосипедн налоктники Race Face AMBUSH допоможуть захистити лкт вд травм. Залишаються на мсц навть пд час агресивно зди. Фксуються зверху еластичними ременями на липучках, а знизу резинками мають вентильован вставки.
Наколнники Race Face AMBUSH stealth
Наколнники Race Face AMBUSH stealth AA401044, AA401043, AA401042 Велосипедн наколнники Race Face AMBUSH допоможуть захистити колна вд травм. Залишаються на мсц навть пд час агресивно зди. Фксуються еластичними ременями на липучках, а також силконовими вставками внутршньо сторони наколнникв Опис Наколнники Race Face AMBUSH stealth AA401044, AA401043, AA401042 Призначення: Захист колн для екстремальних видв катання Матерал: Нейлон / неопрен / амортизуючий поролон D30 Довжина верхнього ременя-застбки: S - 40 см M - 42 см /li> L - 44 см Довжина нижнього ременя-застбки: S - 34 см M - 36 см L - 38 см Особливост: зручн та надйн наколнники у раз падння велосипедиста легко поглинають удари та захищають колна вд травм у мсцях основного захисту знаходиться амортизуючий поролон D30 наколнники залишаються на мсц не сповзають навть пд час агресивно зди внутршня махрова пдкладка добре вдводить вологу сверху знизу широк широк ,ремен на липучках, посередин наколнника вузька фксуюча липучка додаткова фксаця забезпечуться силконовими вставками на внутршнй сторон наколнникв ергономчна форма плоск шви продаються парою Артикул: L - AA401044 M - AA401043 S - AA401042 Наколнники Race Face AMBUSH stealth Кив, опис, фотограф, вдгуки та цна
Захист колна RaceFace Roam Stealth Knee Pad
Захист колна RaceFace Roam Stealth Knee Pad RFAB090005, RFAB090004, RFAB090002, RFAB090003, RFAB090006 Захист колна RaceFace Roam Stealth - це еластичн та надйн наколнники, як залишаться зручними, на мсц готов захистити вас в залежност вд того наскльки активно ви будете в них кататися на велосипед. Представлений захист ма вдкриту спинку та переврений захист D30, як максимзують унверсальнсть пдкладки, а тканина та конструкця забезпечують реальне керування температурою. Опис Захист колна RaceFace Roam Stealth Knee Pad RFAB090005, RFAB090004, RFAB090002, RFAB090003, RFAB090006 Призначення: MTB, Enduro, Downhill, All-Mountain Матерали: нейлон, неопрен, пна D30, TPU Особливост модел : Вдкрита конструкця для легкого одягання та знмання Мцний шар Kydex знмна прокладка D30 забезпечують сертифкований захист вд ударв.
Захист лктя RaceFace Charge Elbow Guards (Stealth)
Захист лктя RaceFace Charge Elbow Guards (Stealth) RFBB005004, RFBB005002, RFBB005003, RFBB005005 Захист лктя RaceFace Charge - це ергономчна модель для крос кантр та трейлу, яка надйно сидить на ноз завдяки силконовим захопленням водночас не скову рухв пд час педалювання та ходьби. Призначен представлен налоктники в першу чергу для захисту нг вд подряпин та стирання колн, як можна отримати пд час падння, але для захисту вд прямих ударв ця модель не пдйде. Опис Захист лктя RaceFace Charge Elbow Guards (Stealth) RFBB005004, RFBB005002, RFBB005003, RFBB005005 Призначення: Cross Country, Trail Матерали: нейлон, неопрен, амортизуючий поролон Особливост модел : Стчастий рукав у вигляд метелика для надйно, але дихаючо посадки Поролон з еластичним покриттям для захисту вд стирання Стратегчна конструкця шва для додаткового комфорту Силконов захвати для надйно фксац Захист лктя RaceFace Charge Elbow Guards (Stealth) Кив, опис, фотограф, вдгуки та цна
Захист лктя RaceFace Protekt Kids Elbow Armor
Захист лктя RaceFace Protekt Kids Elbow Armor BA432007, BA432008 Захист лктя RaceFace Protekt Kids Elbow Armor модель для пдлткв, що складаться з двох частин для того, щоб рухи були вльними, а захищенсть максимальною. Protekt Kids Elbow Armor гаранту високий рвень безпеки пд час занять екстремальними видами спорту. Модель ма мяк еластичн обвязки та фксуться модель D-подбним кльцем.
Захист лктя RaceFace Indy Stealth Elbow Pad
Захист лктя RaceFace Indy Stealth Elbow Pad RFBB018004, RFBB018005, RFBB018003, RFBB018002 Захист лктя RaceFace Indy Stealth це ергономчна модель, яка була спецально розроблена для крос ендуро та подну в соб свободу рухв з надйним захистом вд ударв, представлено пною D30. Представлений захист дуже ергономчний надйно триматься на ноз завдяки наявност силконових захватв, а також ремнця з липучкою Velcro, що знаходиться в нижнй частин налокотника. Опис Захист лктя RaceFace Indy Stealth Elbow Pad RFBB018004, RFBB018005, RFBB018003, RFBB018002 Призначення: Enduro Сертифкаця : EN1621-1 Матерали: нейлон, неопрен, пна D30 Особливост модел : Стчастий рукав у вигляд метелика для надйно, але дихаючо посадки Пна D30 для надйного захисту вд ударв Еластичний ремнець з липучкою Velcro Силконов захвати для надйно фксац Захист лктя RaceFace Indy Stealth Elbow Pad Кив, опис, фотограф, вдгуки та цна
Захист колна RaceFace Charge Stealth Knee Pad
Захист колна RaceFace Charge Stealth Knee Pad RFAB005005, RFAB005004, RFAB005002, RFAB005003 Захист колна RaceFace Charge Stealth - це ергономчна модель для крос кантр та трейлу, яка надйно сидить на ноз завдяки силконовим захопленням водночас не скову рухв пд час педалювання та ходьби. Призначен представлен наколнники в першу чергу для захисту нг вд подряпин та стирання колн, як можна отримати пд час падння, але для захисту вд прямих ударв ця модель не пдйде. Опис Захист колна RaceFace Charge Stealth Knee Pad RFAB005005, RFAB005004, RFAB005002, RFAB005003 Призначення: Cross Country, Trail Матерали: нейлон, неопрен, амортизуючий поролон Особливост модел : Стчастий рукав у вигляд метелика для надйно, але дихаючо посадки Поролон з еластичним покриттям для захисту вд стирання Стратегчна конструкця шва для додаткового комфорту Силконов захвати для надйно фксац Про компаню Канадський бренд RaceFace вийшов на ринок у 1992 роц дуже швидко став свтовим лдером у таких галузях як проектування, виробництво, маркетинг та збут високопродуктивних велосипедних компонентв та одягу.
Захист лктя дитячий RaceFace Sendy Youth Elbow Guards (Stealth)
Захист лктя дитячий RaceFace Sendy Youth Elbow Guards (Stealth) RFBASENDYSTE04, RFBASENDYSTE02, RFBASENDYSTE03 Захист лктя RaceFace Sendy Stealth - це пдлткова модель, яка надйно захистить райдерв, що пдростають, вд ударв стирання лктв. Виготовлен представлен налоктники з комбнац нейлону з неопреном та мають вдкриту, стчасту задню частину для вдмнного провтрювання. Як захист у модел використана пна D30, а деально вдрегулювати розмр дозволяють два ремнц на липучках.
Захист колна дитячий RaceFace Sendy Trail Youth Knee Guards (Stealth)
Захист колна дитячий RaceFace Sendy Trail Youth Knee Guards (Stealth) RFAASENDYSTE04, RFAASENDYSTE03, RFAASENDYSTE02 Захист колна RaceFace Sendy Trail - це технологчна модель для пдлткв, призначена для захисту колна пд час занять екстремальними видами спорту вд можливих ударв та отримання травм бльш серйозного характеру. У цей же час, захист сконструйований таким чином, щоб якнайменше сковувати рухи нося. Модель без особливих зусиль пдганяться пд ногу надйно фксуться на нй.
Захист колна RaceFace Indy Elbow Guards (Stealth)
Захист колна RaceFace Indy Elbow Guards (Stealth) RFBAINDYUSTE05, RFBAINDYUSTE04, RFBAINDYUSTE02, RFBAINDYUSTE03, RFBAINDYUSTE01, RFBAINDYUSTE06 Захист RaceFace Indy - це технологчна модель, призначена для захисту лктя пд час занять екстремальними видами спорту вд можливих ударв та отримання травм бльш серйозного характеру. У цей же час, захист сконструйований таким чином, щоб якнайменше сковувати рухи нося. Модель без особливих зусиль пдганяться пд ногу надйно фксуться на нй.
Захист лктя RaceFace Ambush Elbow Guards (Stealth)
Захист лктя RaceFace Ambush Elbow Guards (Stealth) RFBAAMBUUSTE04, RFBAAMBUUSTE03, RFBAAMBUUSTE02, RFBAAMBUUSTE06, RFBAAMBUUSTE05 Захист лктя RaceFace Ambush це практична та надйна модель, призначена для захисту лктя пд час катання вд можливих ударв та отримання травм бльш серйозного характеру. У цей же час, захист сконструйований таким чином, щоб якнайменше сковувати рухи нося. Модель без особливих зусиль пдганяться пд руку надйно фксуться на нй.
Захист колна дитячий RaceFace Sendy DH Kids Knee (Stealth)
Захист колна дитячий RaceFace Sendy DH Kids Knee (Stealth) RFAASENDYSTH04, RFAASENDYSTH02, RFAASENDYSTH03 Захист колна RaceFace Sendy DH - це технологчна модель для пдлткв, призначена для захисту колна пд час занять екстремальними видами спорту вд можливих ударв та отримання травм бльш серйозного характеру. У цей же час, захист сконструйований таким чином, щоб якнайменше сковувати рухи нося. Модель без особливих зусиль пдганяться пд ногу надйно фксуться на нй.
Захист колна RaceFace Indy Knee (Stealth)
Захист колна RaceFace Indy Knee (Stealth) RFAAINDYUSTE05, RFAAINDYUSTE04, RFAAINDYUSTE02, RFAAINDYUSTE03, RFAAINDYUSTE01, RFAAINDYUSTE06 Захист колна RaceFace Indy Stealth - це технологчна модель, призначена для захисту колна пд час занять екстремальними видами спорту вд можливих ударв та отримання травм бльш серйозного характеру. У цей же час, захист сконструйований таким чином, щоб якнайменше сковувати рухи нося. Модель без особливих зусиль пдганяться пд ногу надйно фксуться на нй.
Захист колна RaceFace Ambush Knee (Stealth)
Захист колна RaceFace Ambush Knee (Stealth) RFAAAMBUUSTK05, RFAAAMBUUSTK06, RFAAAMBUUSTK04, RFAAAMBUUSTK02, RFAAAMBUUSTK03 Захист колна RaceFace Ambush Stealth - це технологчна модель, призначена для захисту колна пд час занять екстремальними видами спорту вд можливих ударв та отримання травм бльш серйозного характеру. У цей же час, захист сконструйований таким чином, щоб якнайменше сковувати рухи нося. Модель без особливих зусиль пдганяться пд ногу надйно фксуться на нй.
Захист колна RaceFace Ambush Leg Guards (Stealth)
Захист колна RaceFace Ambush Leg Guards (Stealth) RFAAAMBUUSTL05, RFAAAMBUUSTL04, RFAAAMBUUSTL02, RFAAAMBUUSTL03, RFAAAMBUUSTL06 Захист колна RaceFace Ambush Stealth - це технологчна модель, призначена для захисту колна пд час занять екстремальними видами спорту вд можливих ударв та отримання травм бльш серйозного характеру. У цей же час, захист сконструйований таким чином, щоб якнайменше сковувати рухи нося. Модель без особливих зусиль пдганяться пд ногу надйно фксуться на нй.
Захист колна RaceFace Roam Knee Guards
Захист колна RaceFace Roam Knee Guards RFAB179044, RFAB179045, RFAB179043 Захист колна RaceFace Roam - це еластичн надйн наколнники, як залишаться зручними, на мсц готов захистити вас в залежност вд того наскльки активно ви будете в них кататися на велосипед. Представлений захист ма вдкриту спинку та переврений захист D30, як максимзують унверсальнсть пдкладки, а тканина та конструкця забезпечують реальне керування температурою. Опис Захист колна RaceFace Roam Knee Guards RFAB179044, RFAB179045, RFAB179043 Призначення: MTB, Enduro, Downhill, All-Mountain Матерали: Nylon, Neoprene, D30, TPU Особливост модел : Завдяки наявност гелю D30, у цих наколнниках зручно педалювати протягом усього дня.
Налокотники Race Face AMBUSH stealth
Налокотники Race Face AMBUSH stealth BA401044, BA401043, BA401042 Велосипедн налоктники Race Face AMBUSH допоможуть захистити лкт вд травм. Залишаються на мсц навть пд час агресивно зди. Фксуються зверху еластичними ременями на липучках, а знизу резинками мають вентильован вставки.
Наколнники Race Face AMBUSH stealth
Наколнники Race Face AMBUSH stealth AA401044, AA401043, AA401042 Велосипедн наколнники Race Face AMBUSH допоможуть захистити колна вд травм. Залишаються на мсц навть пд час агресивно зди. Фксуються еластичними ременями на липучках, а також силконовими вставками внутршньо сторони наколнникв Опис Наколнники Race Face AMBUSH stealth AA401044, AA401043, AA401042 Призначення: Захист колн для екстремальних видв катання Матерал: Нейлон / неопрен / амортизуючий поролон D30 Довжина верхнього ременя-застбки: S - 40 см M - 42 см /li> L - 44 см Довжина нижнього ременя-застбки: S - 34 см M - 36 см L - 38 см Особливост: зручн та надйн наколнники у раз падння велосипедиста легко поглинають удари та захищають колна вд травм у мсцях основного захисту знаходиться амортизуючий поролон D30 наколнники залишаються на мсц не сповзають навть пд час агресивно зди внутршня махрова пдкладка добре вдводить вологу сверху знизу широк широк ,ремен на липучках, посередин наколнника вузька фксуюча липучка додаткова фксаця забезпечуться силконовими вставками на внутршнй сторон наколнникв ергономчна форма плоск шви продаються парою Артикул: L - AA401044 M - AA401043 S - AA401042 Наколнники Race Face AMBUSH stealth Кив, опис, фотограф, вдгуки та цна
Захист колна RaceFace Roam Stealth Knee Pad
Захист колна RaceFace Roam Stealth Knee Pad RFAB090005, RFAB090004, RFAB090002, RFAB090003, RFAB090006 Захист колна RaceFace Roam Stealth - це еластичн та надйн наколнники, як залишаться зручними, на мсц готов захистити вас в залежност вд того наскльки активно ви будете в них кататися на велосипед. Представлений захист ма вдкриту спинку та переврений захист D30, як максимзують унверсальнсть пдкладки, а тканина та конструкця забезпечують реальне керування температурою. Опис Захист колна RaceFace Roam Stealth Knee Pad RFAB090005, RFAB090004, RFAB090002, RFAB090003, RFAB090006 Призначення: MTB, Enduro, Downhill, All-Mountain Матерали: нейлон, неопрен, пна D30, TPU Особливост модел : Вдкрита конструкця для легкого одягання та знмання Мцний шар Kydex знмна прокладка D30 забезпечують сертифкований захист вд ударв.
Захист лктя RaceFace Charge Elbow Guards (Stealth)
Захист лктя RaceFace Charge Elbow Guards (Stealth) RFBB005004, RFBB005002, RFBB005003, RFBB005005 Захист лктя RaceFace Charge - це ергономчна модель для крос кантр та трейлу, яка надйно сидить на ноз завдяки силконовим захопленням водночас не скову рухв пд час педалювання та ходьби. Призначен представлен налоктники в першу чергу для захисту нг вд подряпин та стирання колн, як можна отримати пд час падння, але для захисту вд прямих ударв ця модель не пдйде. Опис Захист лктя RaceFace Charge Elbow Guards (Stealth) RFBB005004, RFBB005002, RFBB005003, RFBB005005 Призначення: Cross Country, Trail Матерали: нейлон, неопрен, амортизуючий поролон Особливост модел : Стчастий рукав у вигляд метелика для надйно, але дихаючо посадки Поролон з еластичним покриттям для захисту вд стирання Стратегчна конструкця шва для додаткового комфорту Силконов захвати для надйно фксац Захист лктя RaceFace Charge Elbow Guards (Stealth) Кив, опис, фотограф, вдгуки та цна
Захист лктя RaceFace Protekt Kids Elbow Armor
Захист лктя RaceFace Protekt Kids Elbow Armor BA432007, BA432008 Захист лктя RaceFace Protekt Kids Elbow Armor модель для пдлткв, що складаться з двох частин для того, щоб рухи були вльними, а захищенсть максимальною. Protekt Kids Elbow Armor гаранту високий рвень безпеки пд час занять екстремальними видами спорту. Модель ма мяк еластичн обвязки та фксуться модель D-подбним кльцем.
Захист лктя RaceFace Indy Stealth Elbow Pad
Захист лктя RaceFace Indy Stealth Elbow Pad RFBB018004, RFBB018005, RFBB018003, RFBB018002 Захист лктя RaceFace Indy Stealth це ергономчна модель, яка була спецально розроблена для крос ендуро та подну в соб свободу рухв з надйним захистом вд ударв, представлено пною D30. Представлений захист дуже ергономчний надйно триматься на ноз завдяки наявност силконових захватв, а також ремнця з липучкою Velcro, що знаходиться в нижнй частин налокотника. Опис Захист лктя RaceFace Indy Stealth Elbow Pad RFBB018004, RFBB018005, RFBB018003, RFBB018002 Призначення: Enduro Сертифкаця : EN1621-1 Матерали: нейлон, неопрен, пна D30 Особливост модел : Стчастий рукав у вигляд метелика для надйно, але дихаючо посадки Пна D30 для надйного захисту вд ударв Еластичний ремнець з липучкою Velcro Силконов захвати для надйно фксац Захист лктя RaceFace Indy Stealth Elbow Pad Кив, опис, фотограф, вдгуки та цна
Захист колна RaceFace Charge Stealth Knee Pad
Захист колна RaceFace Charge Stealth Knee Pad RFAB005005, RFAB005004, RFAB005002, RFAB005003 Захист колна RaceFace Charge Stealth - це ергономчна модель для крос кантр та трейлу, яка надйно сидить на ноз завдяки силконовим захопленням водночас не скову рухв пд час педалювання та ходьби. Призначен представлен наколнники в першу чергу для захисту нг вд подряпин та стирання колн, як можна отримати пд час падння, але для захисту вд прямих ударв ця модель не пдйде. Опис Захист колна RaceFace Charge Stealth Knee Pad RFAB005005, RFAB005004, RFAB005002, RFAB005003 Призначення: Cross Country, Trail Матерали: нейлон, неопрен, амортизуючий поролон Особливост модел : Стчастий рукав у вигляд метелика для надйно, але дихаючо посадки Поролон з еластичним покриттям для захисту вд стирання Стратегчна конструкця шва для додаткового комфорту Силконов захвати для надйно фксац Про компаню Канадський бренд RaceFace вийшов на ринок у 1992 роц дуже швидко став свтовим лдером у таких галузях як проектування, виробництво, маркетинг та збут високопродуктивних велосипедних компонентв та одягу.
Захист лктя дитячий RaceFace Sendy Youth Elbow Guards (Stealth)
Захист лктя дитячий RaceFace Sendy Youth Elbow Guards (Stealth) RFBASENDYSTE04, RFBASENDYSTE02, RFBASENDYSTE03 Захист лктя RaceFace Sendy Stealth - це пдлткова модель, яка надйно захистить райдерв, що пдростають, вд ударв стирання лктв. Виготовлен представлен налоктники з комбнац нейлону з неопреном та мають вдкриту, стчасту задню частину для вдмнного провтрювання. Як захист у модел використана пна D30, а деально вдрегулювати розмр дозволяють два ремнц на липучках.
Захист колна дитячий RaceFace Sendy Trail Youth Knee Guards (Stealth)
Захист колна дитячий RaceFace Sendy Trail Youth Knee Guards (Stealth) RFAASENDYSTE04, RFAASENDYSTE03, RFAASENDYSTE02 Захист колна RaceFace Sendy Trail - це технологчна модель для пдлткв, призначена для захисту колна пд час занять екстремальними видами спорту вд можливих ударв та отримання травм бльш серйозного характеру. У цей же час, захист сконструйований таким чином, щоб якнайменше сковувати рухи нося. Модель без особливих зусиль пдганяться пд ногу надйно фксуться на нй.
Захист колна RaceFace Indy Elbow Guards (Stealth)
Захист колна RaceFace Indy Elbow Guards (Stealth) RFBAINDYUSTE05, RFBAINDYUSTE04, RFBAINDYUSTE02, RFBAINDYUSTE03, RFBAINDYUSTE01, RFBAINDYUSTE06 Захист RaceFace Indy - це технологчна модель, призначена для захисту лктя пд час занять екстремальними видами спорту вд можливих ударв та отримання травм бльш серйозного характеру. У цей же час, захист сконструйований таким чином, щоб якнайменше сковувати рухи нося. Модель без особливих зусиль пдганяться пд ногу надйно фксуться на нй.
Захист лктя RaceFace Ambush Elbow Guards (Stealth)
Захист лктя RaceFace Ambush Elbow Guards (Stealth) RFBAAMBUUSTE04, RFBAAMBUUSTE03, RFBAAMBUUSTE02, RFBAAMBUUSTE06, RFBAAMBUUSTE05 Захист лктя RaceFace Ambush це практична та надйна модель, призначена для захисту лктя пд час катання вд можливих ударв та отримання травм бльш серйозного характеру. У цей же час, захист сконструйований таким чином, щоб якнайменше сковувати рухи нося. Модель без особливих зусиль пдганяться пд руку надйно фксуться на нй.
Захист колна дитячий RaceFace Sendy DH Kids Knee (Stealth)
Захист колна дитячий RaceFace Sendy DH Kids Knee (Stealth) RFAASENDYSTH04, RFAASENDYSTH02, RFAASENDYSTH03 Захист колна RaceFace Sendy DH - це технологчна модель для пдлткв, призначена для захисту колна пд час занять екстремальними видами спорту вд можливих ударв та отримання травм бльш серйозного характеру. У цей же час, захист сконструйований таким чином, щоб якнайменше сковувати рухи нося. Модель без особливих зусиль пдганяться пд ногу надйно фксуться на нй.
Захист колна RaceFace Indy Knee (Stealth)
Захист колна RaceFace Indy Knee (Stealth) RFAAINDYUSTE05, RFAAINDYUSTE04, RFAAINDYUSTE02, RFAAINDYUSTE03, RFAAINDYUSTE01, RFAAINDYUSTE06 Захист колна RaceFace Indy Stealth - це технологчна модель, призначена для захисту колна пд час занять екстремальними видами спорту вд можливих ударв та отримання травм бльш серйозного характеру. У цей же час, захист сконструйований таким чином, щоб якнайменше сковувати рухи нося. Модель без особливих зусиль пдганяться пд ногу надйно фксуться на нй.
Захист колна RaceFace Ambush Knee (Stealth)
Захист колна RaceFace Ambush Knee (Stealth) RFAAAMBUUSTK05, RFAAAMBUUSTK06, RFAAAMBUUSTK04, RFAAAMBUUSTK02, RFAAAMBUUSTK03 Захист колна RaceFace Ambush Stealth - це технологчна модель, призначена для захисту колна пд час занять екстремальними видами спорту вд можливих ударв та отримання травм бльш серйозного характеру. У цей же час, захист сконструйований таким чином, щоб якнайменше сковувати рухи нося. Модель без особливих зусиль пдганяться пд ногу надйно фксуться на нй.