Бандани, Баффі, пов'язки Buff

Шарф для собак Buff Dog Rock Camo Multi
Шарф для собак Buff Dog Rock Camo Multi BU 118199.555.25.00, BU 118199.555.20.00 Шарф для собак The Dog BUFF захистить шию вашого собаки вд холоду, вологи та втру. Пдходить всм собак. Опис Шарф для собак Buff Dog Rock Camo Multi BU 118199.555.25.00, BU 118199.555.20.00 Характеристики: Бренд: Buff Сезон: Оснь/Зима Погодн умови: Втрено Матерал: Синтетичний Склад матералу: 96% полестеру 3% еластану 1% PTFE Розмри: 23 см х 20,5 см (S/М) та 23 ,5 см х 24,5 см (М/L) Крана рестрац бренду: спаня Крана-виробник товару: спаня Особливост: еластичний матерал ULTRASTRETCH безшовна технологя мультифункцональний вирб з 100% Microfiber тканина спецально створена для захисту вд ультрафолету UV Protection свтловдбиваюч смужки 3M Scotchlite видно з вдстан 15 метрв хороша повтропроникнсть та вдведення вологи доступна у двох розмрах: ( S/М) для собак вагою 10-18 кг, розмр ши 41 см, M/L для собак вага +18 кг з розмром ши 51 см.
Бандана BUFF HIGH UV bodhi violet
Бандана BUFF HIGH UV bodhi violet BU 111435.619.10.00 Багатофункцональна бандана з захистом вд UF променв для рзних видв спорту. Еластична тканина Coolmax Extreme, забезпечу охолодний ефект, добре вентилються та вдводить вологу. Розмр (ДхШ): 51х24, 5 см.
Бандана Buff DEREK DEYOUNG HIGH UV toss up
Бандана Buff DEREK DEYOUNG HIGH UV toss up BU 117307.555.10.00 Багатофункцональна бандана Buff DEREK DEYOUNG HIGH UV з захистом вд UF променв для рзних видв спорту. Еластична тканина Coolmax Extreme, забезпечу охолодний ефект, добре вентилються та вдводить вологу. Розмр (ДхШ): 51х24,5 см.
Бандана Buff Kids Coolnet UV+ salqin multi
Бандана Buff Kids Coolnet UV+ salqin multi BU 122539.555.10.00 Бандана Buff Kids Coolnet UV+ - це багатофункцональний дитячий головний убр, який вдрзняться свом стилем та зручнстю. Представлена бандана комплексним ршенням для активного outdoor вдпочинку на природ у сонячн дн деальний компаньйон для туристичних походв, хайкнгу, трекнгу, скелелазння, бгу, подорожей, поздок на велосипед та мотоцикл. Так само вдмнно пдходить як яскравий багатофункцональний аксесуар у мському середовищ.
Бандана Buff Coolnet UV+ axial nut
Бандана Buff Coolnet UV+ axial nut BU 125053.305.10.00 Бандана BUFF Coolnet UV+ багатофункцональний зручний та практичний шарф для спекотно сонячно погоди та нтенсивних фзичних навантажень з просоченням для захисту вд комах. деальний варант для аутдор трекнгу влтку, а також катання на велосипед, роликах, скейт або самокат. Такий шарф можна носити ще як спортивну шапку, повязку на голову, маску навть як пдшоломник!
Бандана Buff Coolnet UV+ barriers fog grey
Бандана Buff Coolnet UV+ barriers fog grey BU 125054.952.10.00 Бандана BUFF Coolnet UV+ багатофункцональний зручний та практичний шарф для спекотно сонячно погоди та нтенсивних фзичних навантажень з просоченням для захисту вд комах. деальний варант для аутдор трекнгу влтку, а також катання на велосипед, роликах, скейт або самокат. Такий шарф можна носити ще як спортивну шапку, повязку на голову, маску навть як пдшоломник!
Бандана Buff Coolnet UV+ bases multi
Бандана Buff Coolnet UV+ bases multi BU 125061.555.10.00 Бандана BUFF Coolnet UV+ багатофункцональний зручний та практичний шарф для спекотно сонячно погоди та нтенсивних фзичних навантажень з просоченням для захисту вд комах. деальний варант для аутдор трекнгу влтку, а також катання на велосипед, роликах, скейт або самокат. Такий шарф можна носити ще як спортивну шапку, повязку на голову, маску навть як пдшоломник!
Бандана Buff Coolnet UV+ ground multi
Бандана Buff Coolnet UV+ ground multi BU 125067.555.10.00 Бандана BUFF Coolnet UV+ багатофункцональний зручний та практичний шарф для спекотно сонячно погоди та нтенсивних фзичних навантажень з просоченням для захисту вд комах. деальний варант для аутдор трекнгу влтку, а також катання на велосипед, роликах, скейт або самокат. Такий шарф можна носити ще як спортивну шапку, повязку на голову, маску навть як пдшоломник!
Бандана Buff Coolnet UV+ andra maroon
Бандана Buff Coolnet UV+ andra maroon BU 125074.632.10.00 Бандана BUFF Coolnet UV+ багатофункцональний зручний та практичний шарф для спекотно сонячно погоди та нтенсивних фзичних навантажень з просоченням для захисту вд комах. деальний варант для аутдор трекнгу влтку, а також катання на велосипед, роликах, скейт або самокат. Такий шарф можна носити ще як спортивну шапку, повязку на голову, маску навть як пдшоломник!
Бандана Buff Coolnet UV+ balmor pool
Бандана Buff Coolnet UV+ balmor pool BU 122510.722.10.00 Бандана Buff Coolnet UV+ - це багатофункцональний головний убр, який вдрзняться свом стилем та зручнстю. Представлена бандана комплексним ршенням для активного outdoor вдпочинку на природ у сонячн дн деальний компаньйон для туристичних походв, хайкнгу, трекнгу, скелелазння, бгу, подорожей, поздок на велосипед та мотоцикл. Так само вдмнно пдходить як яскравий багатофункцональний аксесуар у мському середовищ.
Бандана Buff Coolnet UV+ blauw turquoise
Бандана Buff Coolnet UV+ blauw turquoise BU 125058.789.10.00 Бандана BUFF Coolnet UV+ багатофункцональний зручний та практичний шарф для спекотно сонячно погоди та нтенсивних фзичних навантажень з просоченням для захисту вд комах. деальний варант для аутдор трекнгу влтку, а також катання на велосипед, роликах, скейт або самокат. Такий шарф можна носити ще як спортивну шапку, повязку на голову, маску навть як пдшоломник!
Бандана Buff Coolnet UV+ chimera multi
Бандана Buff Coolnet UV+ chimera multi BU 125076.555.10.00 Бандана BUFF Coolnet UV+ багатофункцональний зручний та практичний шарф для спекотно сонячно погоди та нтенсивних фзичних навантажень з просоченням для захисту вд комах. деальний варант для аутдор трекнгу влтку, а також катання на велосипед, роликах, скейт або самокат. Такий шарф можна носити ще як спортивну шапку, повязку на голову, маску навть як пдшоломник!
Бандана Buff Coolnet UV+ delft multi
Бандана Buff Coolnet UV+ delft multi BU 125057.555.10.00 Бандана BUFF Coolnet UV+ багатофункцональний зручний та практичний шарф для спекотно сонячно погоди та нтенсивних фзичних навантажень з просоченням для захисту вд комах. деальний варант для аутдор трекнгу влтку, а також катання на велосипед, роликах, скейт або самокат. Такий шарф можна носити ще як спортивну шапку, повязку на голову, маску навть як пдшоломник!
Бандана Buff Coolnet UV+ dogun multi
Бандана Buff Coolnet UV+ dogun multi BU 122513.555.10.00 Бандана Buff Coolnet UV+ - це багатофункцональний головний убр, який вдрзняться свом стилем та зручнстю. Представлена бандана комплексним ршенням для активного outdoor вдпочинку на природ у сонячн дн деальний компаньйон для туристичних походв, хайкнгу, трекнгу, скелелазння, бгу, подорожей, поздок на велосипед та мотоцикл. Так само вдмнно пдходить як яскравий багатофункцональний аксесуар у мському середовищ.
Бандана Buff Coolnet UV+ ipe multi
Бандана Buff Coolnet UV+ ipe multi BU 125056.555.10.00 Бандана BUFF Coolnet UV+ багатофункцональний зручний та практичний шарф для спекотно сонячно погоди та нтенсивних фзичних навантажень з просоченням для захисту вд комах. деальний варант для аутдор трекнгу влтку, а також катання на велосипед, роликах, скейт або самокат. Такий шарф можна носити ще як спортивну шапку, повязку на голову, маску навть як пдшоломник!
Бандана Buff Coolnet UV+ marbled turquoise
Бандана Buff Coolnet UV+ marbled turquoise BU 125066.789.10.00 Бандана BUFF Coolnet UV+ багатофункцональний зручний та практичний шарф для спекотно сонячно погоди та нтенсивних фзичних навантажень з просоченням для захисту вд комах. деальний варант для аутдор трекнгу влтку, а також катання на велосипед, роликах, скейт або самокат. Такий шарф можна носити ще як спортивну шапку, повязку на голову, маску навть як пдшоломник!
Бандана Buff Coolnet UV+ ozira night blue
Бандана Buff Coolnet UV+ ozira night blue BU 122544.779.10.00 Бандана Buff Coolnet UV+ - це багатофункцональний головний убр, який вдрзняться свом стилем та зручнстю. Представлена бандана комплексним ршенням для активного outdoor вдпочинку на природ у сонячн дн деальний компаньйон для туристичних походв, хайкнгу, трекнгу, скелелазння, бгу, подорожей, поздок на велосипед та мотоцикл. Так само вдмнно пдходить як яскравий багатофункцональний аксесуар у мському середовищ.
Бандана Buff Coolnet UV+ raspberry htr
Бандана Buff Coolnet UV+ raspberry htr BU 122536.620.10.00 Бандана BUFF Coolnet UV+ багатофункцональний зручний та практичний шарф для спекотно сонячно погоди та нтенсивних фзичних навантажень з просоченням для захисту вд комах. деальний варант для аутдор трекнгу влтку, а також катання на велосипед, роликах, скейт або самокат. Такий шарф можна носити ще як спортивну шапку, повязку на голову, маску навть як пдшоломник!
Бандана Buff Coolnet UV+ smooth violet
Бандана Buff Coolnet UV+ smooth violet BU 125064.619.10.00 Бандана BUFF Coolnet UV+ багатофункцональний зручний та практичний шарф для спекотно сонячно погоди та нтенсивних фзичних навантажень з просоченням для захисту вд комах. деальний варант для аутдор трекнгу влтку, а також катання на велосипед, роликах, скейт або самокат. Такий шарф можна носити ще як спортивну шапку, повязку на голову, маску навть як пдшоломник!
Бандана Buff Coolnet UV+ SOLID malibu
Бандана Buff Coolnet UV+ SOLID malibu BU 119328.719.10.00 Бандана BUFF Coolnet UV+ багатофункцональний зручний та практичний шарф для спекотно сонячно погоди та нтенсивних фзичних навантажень з просоченням для захисту вд комах. деальний варант для аутдор трекнгу влтку, а також катання на велосипед, роликах, скейт або самокат. Такий шарф можна носити ще як спортивну шапку, повязку на голову, маску навть як пдшоломник!
Бандана Buff Coolnet UV+ speckle black
Бандана Buff Coolnet UV+ speckle black BU 125060.999.10.00 Бандана BUFF Coolnet UV+ багатофункцональний зручний та практичний шарф для спекотно сонячно погоди та нтенсивних фзичних навантажень з просоченням для захисту вд комах. деальний варант для аутдор трекнгу влтку, а також катання на велосипед, роликах, скейт або самокат. Такий шарф можна носити ще як спортивну шапку, повязку на голову, маску навть як пдшоломник!
Бандана Buff Original Glory to Ukraine
Бандана Buff Original Glory to Ukraine Багатофункцональна бандана-трансформер з сер Original Buff виготовлена з тонкого полестеру у вигляд труби. Такий легкий шарф можна легко одягнути на обличчя або перетворити на шапку, маску, повязку на голову або на шию. При надяганн бандани на голову не треба завязувати!
Бандана BUFF REFLECTIVE r-optical yellow fluor
Бандана BUFF REFLECTIVE r-optical yellow fluor BU 113111.715.10.00 Багатофункцональна бандана з захистом з свтловдбиваючою смугою. Еластична тканина добре вентилються вдводить вологу. Свтловдбивна стрчка добре видно на вдстан до 150 метрв.
Бандана Buff Reflective Coolnet UV+ r-silver grey htr
Бандана Buff Reflective Coolnet UV+ r-silver grey htr BU 122016.334.10.00 Бандана Buff Reflective Coolnet UV+ - це багатофункцональний головний убр з свтловдбиваючими длянками, який вдрзняться свом стилем та зручнстю. Представлена бандана комплексним ршенням для активного outdoor вдпочинку на природ у сонячн дн деальний компаньйон для туристичних походв, хайкнгу, трекнгу, скелелазння, бгу, подорожей, поздок на велосипед та мотоцикл. Так само вдмнно пдходить як яскравий багатофункцональний аксесуар у мському середовищ.
Бандана Buff Reflective Coolnet UV+ azure blue htr
Бандана Buff Reflective Coolnet UV+ azure blue htr BU 122016.720.10.00 Бандана Buff Reflective Coolnet UV+ - це багатофункцональний головний убр з свтловдбиваючими длянками, який вдрзняться свом стилем та зручнстю. Представлена бандана комплексним ршенням для активного outdoor вдпочинку на природ у сонячн дн деальний компаньйон для туристичних походв, хайкнгу, трекнгу, скелелазння, бгу, подорожей, поздок на велосипед та мотоцикл. Так само вдмнно пдходить як яскравий багатофункцональний аксесуар у мському середовищ.
Бандана Buff Lightweight Merino Wool malibu
Бандана Buff Lightweight Merino Wool malibu BU 113010.719.10.00 Бандана Buff Lightweight Merino Wool - це дуже легка модель з тепло та тонко (щльнсть 125g/m) мериносово вовни. яка ма прекрасн властивост терморегуляц, зберга тепло, добре вбира вдводить вологу, ма природн антибактеральн властивост, шкарпетки не мають запаху навть псля довготривалого носння, знижу стомлювансть мязв нада вдчуття комфорту. Опис Бандана Buff Lightweight Merino Wool malibu BU 113010.719.10.00 Призначення: велосипед, бг, активний спорт, повсякденнсть Довжина : 66 см Ширина : 24.5 см Вага : 31 г Матерал : 100% Merino Wool 125g/m Особливост модел: Представля собою еластичну безшовну панчоху, яка набува рзних форм: шапка, балаклава, шарф, косинка , маска т.д.
Бандана Buff Lightweight Merino Wool solid light pink
Бандана Buff Lightweight Merino Wool solid light pink BU 113010.539.10.00 Бандана Buff Lightweight Merino Wool - це дуже легка модель з тепло та тонко (щльнсть 125g/m) мериносово вовни. яка ма прекрасн властивост терморегуляц, зберга тепло, добре вбира вдводить вологу, ма природн антибактеральн властивост, шкарпетки не мають запаху навть псля довготривалого носння, знижу стомлювансть мязв нада вдчуття комфорту. Опис Бандана Buff Lightweight Merino Wool solid light pink BU 113010.539.10.00 Призначення: велосипед, бг, активний спорт, повсякденнсть Довжина : 66 см Ширина : 24.5 см Вага : 31 г Матерал : 100% Merino Wool 125g/m Особливост модел: Представля собою еластичну безшовну панчоху, яка набува рзних форм: шапка, балаклава, шарф, косинка , маска т.д.
Шарф багатофункцональний Buff Knitted & Polar Neckwarmer Neper violet
Шарф багатофункцональний Buff Knitted & Polar Neckwarmer Neper violet BU 113347.619.10.00 Шарф багатофункцональний Buff Knitted & Polar Neckwarmer Neper - це теплий та технологчний аксесуар для повсякденного стилю та активного вдпочинку на природ. Внутршня пдкладка з мяко тканини флсово створю бльш ефективну теплозоляцю. Зовншня акрилова тканина з структурою велико вязки зада яскравий привабливий стиль, який добре поднуться з мським, спортивним одягом.
Шарф багатофункцональний Buff Knitted & Polar Neckwarmer Neper red
Шарф багатофункцональний Buff Knitted & Polar Neckwarmer Neper red BU 113347.426.10.00 Шарф багатофункцональний Buff Knitted & Polar Neckwarmer Neper - це теплий та технологчний аксесуар для повсякденного стилю та активного вдпочинку на природ. Внутршня пдкладка з мяко тканини флсово створю бльш ефективну теплозоляцю. Зовншня акрилова тканина з структурою велико вязки зада яскравий привабливий стиль, який добре поднуться з мським, спортивним одягом.
Шарф Buff Heavyweight Merino Wool Purple Raspberry
Шарф Buff Heavyweight Merino Wool Purple Raspberry BU 113018.620.10.00 Щльна двошарова зимова бандана-труба з натурально вовни високо щльност (300 грамв на кв.метр на кожен шар), розмр 28 х 23,5 см, розрахована на використання головним чином, як шарф-труби для холодно пори року або шапки. Ункальн антибактеральн та теплозоляцйн властивост натурально вовни гдно оцнять ус шанувальники зимових видв спорту. Опис Шарф Buff Heavyweight Merino Wool Purple Raspberry BU 113018.620.10.00 Характеристики: Бренд: Buff Стать: Жноча, Чоловча Вк: Дорослий Сезон: Оснь/Зима Погодн умови: Холодно Матерал: Вовна Склад матералу: 100% мериносово вовни Крана рестрац бренду: спаня Крана-виробник товару: спаня Розмри виробу: 28 Х 23,5 см.