Мастила, очисники Muc-off

Мастило для ланцюга велосипеда Muc-Off DRY 50 ml
Мастило для ланцюга велосипеда Muc-Off DRY 50 ml MC.866 Muc-Off Dry - це глибоко проникаюче ланцюгове масло, розроблене для застосування в екстремальних умовах, як руйнують звичайн ланцюгов мастила. Muc-Off Dry - це унверсальна, оля для сухо погоди, яка ма вдмнн проникаюч властивост, гарантуючи, що мастильна оля проника глибоко в механзм кожного ланцюга. Опис Мастило для ланцюга велосипеда Muc-Off DRY 50 ml MC.866 Обм: 50 мл Особливост: мастило деально пдходить для MTB, шосейних та циклокросових велосипедв формула на основ воску вдмнно захища ланцюг в сухих запорошених умов на мастило не налипа бруд псок забезпечу плавне безшумне перемикання передач може застосовуватися до ланцюгв, кабелв та перемикачв передач зручна пляшка з носиком Рекомендац щодо застосування: Ретельно очистть ланцюг перед нанесенням мастила Переконайтеся, що ланцюг сухий Нанесть невелике кльксть мастила Muc-Off DRY на внутршню ланку ланцюга, обертаючи педал у зворотному напрямку Витрть надлишки мастила Мастило для ланцюга велосипеда Muc-Off DRY 50 ml Кив, опис, фотограф, вдгуки та цна
Мастило для ланцюга велосипеда Muc-Off WET 50 ml
Мастило для ланцюга велосипеда Muc-Off WET 50 ml MC.867 Muc-Off Wet Chain Lube - це довговчний мастильний матерал для велосипедних ланцюгв, спецально розроблений для використання на великих вдстанях у вологих брудних умовах. Сучасна формула була отримана з натуральних нгреднтв повнстю з вдновлюваних джерел. Масло для ланцюга проника глибоко в сердечник ланцюга, забезпечуючи тривале мастило та повний захист.
Спрей-мастило Muc-Off MO-94 400ml
Спрей-мастило Muc-Off MO-94 400ml MC.934 Мастило Muc-Off MO-94 ма неймоврну формулу, яка швидко ефективно проника в механзми, змащу рухом частини залиша довговчну захисну плвку. MO-94 запобга прилипанню бруду, а також виводить зайву воду, щоб запобгти короз. Мастильний матерал призначений не тльки для велосипедв, вн пдходить для мотоциклв, автомоблв та нших рзних механзмв.
Очисник ланцюга Muc-Off Bio Chain Cleaner
Очисник ланцюга Muc-Off Bio Chain Cleaner MC.950 Очисник ланцюга Muc-Off Bio Chain Cleaner здатний лише клька хвилин очистити ваш ланцюг. Дуже швидкий та яксний спосб очистити ланцюг велосипеда вд Muc-Off. Розроблений з метою швидкого та безпечного, без необхдност промивання видалення бруду на ланцюгу.
Спрей-мастило Muc-Off MO-94 750ml
Спрей-мастило Muc-Off MO-94 750ml MC.932 Мастило Muc-Off MO-94 ма неймоврну формулу, яка швидко ефективно проника в механзми, змащу рухом частини залиша довговчну захисну плвку. MO-94 запобга прилипанню бруду, а також виводить зайву воду, щоб запобгти короз. Мастильний матерал призначений не тльки для велосипедв, вн пдходить для мотоциклв, автомоблв та нших рзних механзмв.
Очисник Muc-Off DISC BRAKE CLEANER 400ml
Очисник Muc-Off DISC BRAKE CLEANER 400ml MC.913 Наш Disc Brake Cleaner може покращити ефективнсть гальмування, швидко видаляючи пил та олю, а також бруд з усх деталей гальмвно системи. Його ункальна формула з кондицонерами, як зволожують гальмвн дисков колодки, значно зменшу гальмвний вереск, продовжу термн служби дискв вдновить гальмвн характеристики. Muc-Off Disc Brake Cleaner швидко висиха, не залишаючи слдв.
Очищувач Muc-Off BIO 500ml
Очищувач Muc-Off BIO 500ml MC.948 Водорозчинний очисник для велосипеда Muc-Off BIO швидко та безпечно усува мастило, жир та бруд з металу, пластику, гуми та нших поверхонь. Завдяки його бо-розкладаться формул, псля застосування очищувач можна змити водою, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. Засб видаля навть застарл слди мастила та сильн забруднення.
Шампунь Muc-Off Cycle Cleaner
Шампунь Muc-Off Cycle Cleaner MC.904 Шампунь Muc-Off Cycle Cleaner це найефективнший очисник у лнйц шампунв Muc-Off. Вн не мстить небезпечних кислот чи хмчних речовин. Цей шампунь неймоврно швидко ефективно руйну бруд на мкроскопчному рвн, водночас доглядаючи за оздобленням велосипеда.
Мастило для ланцюга велосипеда Muc-Off DRY 120 ml
Мастило для ланцюга велосипеда Muc-Off DRY 120 ml MC.966 Muc-Off Dry - це глибоко проникаюче ланцюгове масло, розроблене для застосування в екстремальних умовах, як руйнують звичайн ланцюгов мастила. Muc-Off Dry - це унверсальна, оля для сухо погоди, яка ма вдмнн проникаюч властивост, гарантуючи, що мастильна оля проника глибоко в механзм кожного ланцюга. Опис Мастило для ланцюга велосипеда Muc-Off DRY 120 ml MC.966 Обм: 120 мл Особливост: мастило деально пдходить для MTB, шосейних та циклокросових велосипедв формула на основ воску вдмнно захища ланцюг в сухих запорошених умов на мастило не налипа бруд псок забезпечу плавне безшумне перемикання передач може застосовуватися до ланцюгв, кабелв та перемикачв передач зручна пляшка з носиком Рекомендац щодо застосування: Ретельно очистть ланцюг перед нанесенням мастила Переконайтеся, що ланцюг сухий Нанесть невелике кльксть мастила Muc-Off DRY на внутршню ланку ланцюга, обертаючи педал у зворотному напрямку Витрть надлишки мастила Мастило для ланцюга велосипеда Muc-Off DRY 120 ml Кив, опис, фотограф, вдгуки та цна
Спрей-мастило для ланцюга велосипеда Muc-Off DRY PTFE 400 ml
Спрей-мастило для ланцюга велосипеда Muc-Off DRY PTFE 400 ml MC.949 Спрей-мастило Muc-Off Dry PTFE Chain Lube розроблено, щоб витримувати екстремальн навантаження. Цей унверсальний мастильний матерал для сухих умов ма чудов проникаюч властивост, як гарантують ретельне мастило кожно частини ланцюга. Передова Суха формула створю чистий, мцний та захисний восковий шар, який перешкоджа розвитку рж та короз ланцюга.
Полроль Muc-Off BIKE PROTECT
Полроль Muc-Off BIKE PROTECT MC.909 Полроль Muc-Off BIKE PROTECT - це чудовий нгбтор короз псля миття велосипеда. Витсня вологу та залиша блискучий, не липкий захисний шар на рам, металевих деталях та лакофарбовому покритт. Захисний спрей Muc-Off модел Bike Protect не просто витсня воду псля хорошого миття, але також запобга адгез бруду мж промивками та зменшу час обслуговування у майбутньому.
Полроль Muc-Off Metal polish
Полроль Muc-Off Metal polish MC.632 Полроль Muc-Off Metal polish випускаться у вигляд аерозолю призначений для обробки металевих поверхонь. Дана модель вдновлю, очищу, полру та захища рами з хрому, латун, мд, алюмню та стал. Оскльки полроль не мстить кислот або амаку, вн безпечний як для людини, так навколишнього середовища.
Мастило для ланцюга велосипеда Muc-Off C3 DRY CERAMIC 50ml
Мастило для ланцюга велосипеда Muc-Off C3 DRY CERAMIC 50ml MC.871 C3 Dry Ceramic Chain Lube зада рвень якост, коли справа доходить до забезпечення максимально ефективного мастила ланцюга. Цей продукт забезпечу повний захист вд короз та високу продуктивнсть у сухих, запорошених та вологих умовах. Мастило проводиться з додаванням нанокароматичних частинок та синтетичних полмерв, що максимзу вашу вихдну потужнсть за рахунок зменшення контакту металу з металом.
Мастило Muc-Off GREASE 150g
Мастило Muc-Off GREASE 150g MC.367 Високоефективне мастило з густою борозмольною формулою для шарнрв та нших велосипедних компонентв, що рухаються. Протистоть попаданню води та короз, знижу тертя та пдвищу продуктивнсть. .
Очисник ланцюга Muc-Off DRIVETRAIN 500ml
Очисник ланцюга Muc-Off DRIVETRAIN 500ml MC.295 Очисник Muc-Off Bio Drivetrain Cleaner - це засб для чищення вс трансмс, який можна або вилити в цепемийку, або розпорошити безпосередньо на ланцюг, касету перемикач для очищення вс трансмс протягом деклькох секунд. Очисник повнстю безпечний для металу, пластмаси, гуми та ущльнень. Опис Очисник ланцюга Muc-Off DRIVETRAIN 500ml MC.295 Обм: 500 мл Особливост: високоефективний очищувач для вс трансмс борозкладаться, не шкодить навколишньому середовищу забезпечу швидкий ефективний результат навть для сильно забруднених ланцюгв та компонентв видаля масло та вск безпечний для фарби, металу, пластику, гуми та нших матералв деально пдходить для використання з цепемйками тригерний спрей для швидкого та легкого нанесення глибоко очища вс област ланцюга та зрок Застосування: Струсть флакон, щоб активувати формулу.
Гальмвна рдина Muc-Off DOT4 250ml
Гальмвна рдина Muc-Off DOT4 250ml MC.861 Високопродуктивна гальмвна рдина Muc-Off DOT4 була спецально розроблена для забезпечення максимально продуктивност в умовах жорстких перегонв в умовах, де гальмвн системи працюють при дуже високих температурах. Опис Гальмвна рдина Muc-Off DOT4 250ml MC.861 Призначення: Гальмвна рдина для дискових гдравлчних гальм Обм: 250 мл Температура кипння рдини: у сухих умовах - 327 C (621 F) у вологих умовах - 202 C (396 F) Сумснсть з гальмами: ALL HOPE - Hope RX4-SR / Hope Trail Zone / Hope Tech 3 / Hope M4 / Hope Mono ALL SRAM / AVID BRAKES Guide / Code / Level Force / Apex Rival / Red / S-900 Aero HRD / S-700 Rim / Brake HAYES - Prime Pro / DYNO Comp FORMULA ROR / SRL / R1R Увага! Рдина не сумсна з велосипедними гальмами: Shimano Magura Tektro Особливост: високоефективна гальмвна рдина для гдравлчних дискових гальм надвисока температура кипння в сухих умовах - 327C сумснсть з системами Dot 5.1 забезпечу неперевершен характеристики гальмування Рекомендац щодо застосування: використовуйте добре провтрюваному примщенн дотримуйтесь нструкцй з виготовлення гальм та рдини для досягнення найкращих результатв заливайте в систему свжу рдина перед кожним важливим стартом, особливо для перегонв у складних умовах не змшуйте з ншими гальмвними рдинами Звернть увагу: гальмвна рдина пошкоджу лакофарбове покриття - якщо пролили, негайно змийте великою клькстю води не пдходить для гальмвних систем, що потребують мнерально ол не рекомендуться використовувати з компонентами з магню або сплавами з високим вмстом магню збергайте гальмвну рдину тльки в оригнальнй упаковц тримайте пляшку в чистот та щльно закритому стан, щоб запобгти поглинанню вологи не використовуйте пляшку для нших рдин Гальмвна рдина Muc-Off DOT4 250ml Кив, опис, фотограф, вдгуки та цна
Мастило для ланцюга велосипеда Muc-Off C3 CERAMIC MC.870 120 ml
Мастило для ланцюга велосипеда Muc-Off C3 CERAMIC MC.870 120 ml MC.870 Оля для ланцюга C3 Ceramic Wet Chain Lube з ункальним керамчним покриттям забезпечу неймоврну стйксть тривалу роботу на всх велосипедних ланцюгах. Дане масло нновацйною розробкою, в якй використовуються нтрид бору та фторполмери для забезпечення наднизького тертя, максимально ефективност, високо продуктивност та довговчност. Водонепроникн властивост Muc-Off C3 Ceramic Wet Chain Lube гарантують, що ваш велосипедний ланцюг перевершуватиме найсуворш умови зди.
Мастило для ланцюга велосипеда Muc-Off C3 DRY CERAMIC 120ml
Мастило для ланцюга велосипеда Muc-Off C3 DRY CERAMIC 120ml MC.872 C3 Dry Ceramic Chain Lube зада рвень якост, коли справа доходить до забезпечення максимально ефективного мастила ланцюга. Цей продукт забезпечу повний захист вд короз та високу продуктивнсть у сухих, запорошених та вологих умовах. Мастило проводиться з додаванням нанокароматичних частинок та синтетичних полмерв, що максимзу вашу вихдну потужнсть за рахунок зменшення контакту металу з металом.
Очищувач ланцюга Muc-Off Drivetrain, 750 мл
Очищувач ланцюга Muc-Off Drivetrain, 750 мл MC.304 Очисник ланцюга Muc-Off Drivetrain - це спецальна рдина для очищення трансмс, яка вдмнно пдйде як для використання в машинц для чищення ланцюга, так для безпосереднього розпилення на трансмсю або для миття в пляшц. Даний засб бодеградованим та безпечним для лакофарбового покриття, композитних матералв навть гумових ущльнювачв. Представлений очищувач яксно очища бруд вс види мастил: стандартн ланцюгов мастила, тефлонов, восков або навть керамчн.
Шампунь для велосипеда Muc-Off BIKE CLEANER CONCENTRATE концентрат 1L
Шампунь для велосипеда Muc-Off BIKE CLEANER CONCENTRATE концентрат 1L MC.347 Це найефективнший шампунь йому навть не потрбн яксь непримн, небезпечн кислоти чи хмкати. Насправд наш досконалий рожевий шампунь борозкладаться, не мстить кислот розчинникв, вн лужний, тому ви можете не переживати про навколишн середовище. Це безпечно на всх поверхнях.
Мастило Muc-Off Bio Grease, 450 мл
Мастило Muc-Off Bio Grease, 450 мл MC.009 Крем Muc-Off Bio Grease була розроблена спецально для використання пд час обслуговування велосипеда. Запобга короз та проникненню води, тим самим, забезпечуючи вдмнний захист вд зносу. Muc-Off офцйним виробником Bike Care Products до Team Sky.
Спрей антибактеральний Muc-Off Antibacterial Device & Screen Cleaner, 32 мл
Спрей антибактеральний Muc-Off Antibacterial Device & Screen Cleaner, 32 мл MC.211 Антибактеральний спрей Muc-Off Antibacterial Device & Screen Cleaner призначений для догляду за екранами рзних пристров знищу 99,99% мкробв з мобльного телефону, велокомпютера, планшета або ноутбука. Також представлений спрей можна використовувати для очищення клаватур та будь-яких нших поверхонь, а у використанн вн дуже простий розпорошть його, залиште на клька секунд, а потм акуратно протрть чистою серветкою з мкрофбри. Опис Спрей антибактеральний Muc-Off Antibacterial Device & Screen Cleaner, 32 мл MC.211 Обм: 32 мл Призначення : знищення мкробв, бактерй та грибкового забруднення Застосування : Переврте, чи живлення пристрою вимкнено та вдключено вд мереж.
Мастило для ланцюга велосипеда Muc-Off DRY 50 ml
Мастило для ланцюга велосипеда Muc-Off DRY 50 ml MC.866 Muc-Off Dry - це глибоко проникаюче ланцюгове масло, розроблене для застосування в екстремальних умовах, як руйнують звичайн ланцюгов мастила. Muc-Off Dry - це унверсальна, оля для сухо погоди, яка ма вдмнн проникаюч властивост, гарантуючи, що мастильна оля проника глибоко в механзм кожного ланцюга. Опис Мастило для ланцюга велосипеда Muc-Off DRY 50 ml MC.866 Обм: 50 мл Особливост: мастило деально пдходить для MTB, шосейних та циклокросових велосипедв формула на основ воску вдмнно захища ланцюг в сухих запорошених умов на мастило не налипа бруд псок забезпечу плавне безшумне перемикання передач може застосовуватися до ланцюгв, кабелв та перемикачв передач зручна пляшка з носиком Рекомендац щодо застосування: Ретельно очистть ланцюг перед нанесенням мастила Переконайтеся, що ланцюг сухий Нанесть невелике кльксть мастила Muc-Off DRY на внутршню ланку ланцюга, обертаючи педал у зворотному напрямку Витрть надлишки мастила Мастило для ланцюга велосипеда Muc-Off DRY 50 ml Кив, опис, фотограф, вдгуки та цна
Спрей-мастило Muc-Off MO-94 400ml
Спрей-мастило Muc-Off MO-94 400ml MC.934 Мастило Muc-Off MO-94 ма неймоврну формулу, яка швидко ефективно проника в механзми, змащу рухом частини залиша довговчну захисну плвку. MO-94 запобга прилипанню бруду, а також виводить зайву воду, щоб запобгти короз. Мастильний матерал призначений не тльки для велосипедв, вн пдходить для мотоциклв, автомоблв та нших рзних механзмв.
Очисник ланцюга Muc-Off Bio Chain Cleaner
Очисник ланцюга Muc-Off Bio Chain Cleaner MC.950 Очисник ланцюга Muc-Off Bio Chain Cleaner здатний лише клька хвилин очистити ваш ланцюг. Дуже швидкий та яксний спосб очистити ланцюг велосипеда вд Muc-Off. Розроблений з метою швидкого та безпечного, без необхдност промивання видалення бруду на ланцюгу.
Спрей-мастило Muc-Off MO-94 750ml
Спрей-мастило Muc-Off MO-94 750ml MC.932 Мастило Muc-Off MO-94 ма неймоврну формулу, яка швидко ефективно проника в механзми, змащу рухом частини залиша довговчну захисну плвку. MO-94 запобга прилипанню бруду, а також виводить зайву воду, щоб запобгти короз. Мастильний матерал призначений не тльки для велосипедв, вн пдходить для мотоциклв, автомоблв та нших рзних механзмв.
Очисник Muc-Off DISC BRAKE CLEANER 400ml
Очисник Muc-Off DISC BRAKE CLEANER 400ml MC.913 Наш Disc Brake Cleaner може покращити ефективнсть гальмування, швидко видаляючи пил та олю, а також бруд з усх деталей гальмвно системи. Його ункальна формула з кондицонерами, як зволожують гальмвн дисков колодки, значно зменшу гальмвний вереск, продовжу термн служби дискв вдновить гальмвн характеристики. Muc-Off Disc Brake Cleaner швидко висиха, не залишаючи слдв.
Очищувач Muc-Off BIO 500ml
Очищувач Muc-Off BIO 500ml MC.948 Водорозчинний очисник для велосипеда Muc-Off BIO швидко та безпечно усува мастило, жир та бруд з металу, пластику, гуми та нших поверхонь. Завдяки його бо-розкладаться формул, псля застосування очищувач можна змити водою, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. Засб видаля навть застарл слди мастила та сильн забруднення.
Шампунь Muc-Off Cycle Cleaner
Шампунь Muc-Off Cycle Cleaner MC.904 Шампунь Muc-Off Cycle Cleaner це найефективнший очисник у лнйц шампунв Muc-Off. Вн не мстить небезпечних кислот чи хмчних речовин. Цей шампунь неймоврно швидко ефективно руйну бруд на мкроскопчному рвн, водночас доглядаючи за оздобленням велосипеда.